• Ankara Prodüksiyon Reklam Tanıtım Drone Kiralama

Drone Kiralama

Bilindiği gibi artık reklam ve tanıtım bugünün şartlarında olmazsa olmazı. Dolayısıyla tanıtım filmleri için ticari sürdürülebilirliğin önemli bir parçası diyebiliriz. Bu çerçevede başta Ankara drone kiralama olmak üzere birçok benzer hizmet arayışlarınızı karşılamak üzere dizayn edilen firmamızın hizmetlerinden yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken kuruluşumuz ile bağlantı kurmak ve havadan çekimi yapılacak bölgenin bilgilerini aktarmak olacaktır. Sonrasında firmamız profesyonel ekipmanı ile proje sahasında fizibilite çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu fizibilite çalışması tanıtım filmi çalışmasının ilk aşamasını oluşturuyor. Daha sonra tanıtılacak tesis veya hizmetin bilgilerinin sizden alınmasının ardından çalışmamıza hava koşullarının uygun olması durumunda hemen başlıyoruz.

Drone Kiralama Fiyatları Firmamız Nezdinde Makul Düzeyde Tutulmaktadır

Elbette bu tarz bir projeyi düşünenlerin aklındaki soruların başında drone kiralama fiyatları geliyor. Ancak lütfen bu konuda hiç endişe taşımayınız. Çünkü firmamız nezdinde fiyatlar her zaman makul seviyelerde tutuluyor. Buna karşın belirli bir fiyattan söz etmekte maalesef mümkün olamamaktadır. Bunun başlıca nedeni emek yoğun çalışmanın süresinin ve prodüksiyona dahil edilecek diğer hizmetlerin tam olarak belli olmamasından kaynaklanıyor. Sözgelimi havadan çekime ilave edilecek seslendirme veya müzik altyapısı ve diğer etkili hizmetler fiyatlarda aşağı ve yukarı yönde etki edebiliyor. Tabi projede belirleyici rolü sizler oynuyorsunuz ve prodüksiyona ilave edilecek hizmet talepleri firmamıza bildiriyorsunuz. Dolayısıyla sizlerden gelecek yönlendirme ve diğer önemli hizmet talepleri bir bakıma fiyatları da belirlemiş oluyor.

Drone Çekimi Her Türlü İşletme Tarafından Tercih Edilebilir

İzninizle proje çalışmamızı detaylandırmak adına ilave bir bilgi daha paylaşalım. Drone çekimi her ne kadar büyük fabrikalar ve üretim tesisleri için düşünülse de aslında her işletmenin yararlanabileceği bir tanıtım yöntemi. Örneğin tarım ve hayvancılık tesisleri veya alışveriş merkezleri havadan reklam çekimleri için çok uygun yapılardır. Bunun yanı sıra kompleks İnşaat sahaları ve yenilikçi farklı projeler havadan çekim için yine en uygun yaklaşımlardır. Lütfen aralarında kurgu montaj, seslendirme ve müzik altyapısı gibi daha pek çok farklı çalışmanın eklendiği drone kiralama hizmetimiz için firmamıza ulaşınız. Firma yetkilerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda çok daha kapsamlı şekilde bilgilendireceklerdir. Profesyonel niteliklerde drone kiralama ve reklam filmi projelerinde buluşmak dileğiyle esen kalınız. İletişim için linkten yararlanabilirsiniz.